SNCF 67329

De losse onderdeeltjes zitten in de doos.
Hoewel er al een verslagje van een Lima SNCF 67000 is geschreven, is er toch een tweede aan toegevoegd. Al was het maar omdat er een paar zaken belicht worden die in het eerdere verslagje niet zijn genoemd.
Deze loc dateert nog van voor het tijdperk van de digitale interfaces, dus voor het plaatsen van een decoder gaat er gesoldeerd worden. De oorspronkelijke printplaat wordt niet aangepast, maar gaat er weer in zijn geheel uit. Eventuele terugbouw naar analoog wordt erdoor vergemakkelijkt.


Het plaatsen van een (Duitse?) machinist… Hoe kreeg je de cabine er ook alweer uit? Daar is eerder, behalve het eindresultaat, niets over vastgelegd. Na enig zoeken en prutsen is het ‘herontdekt’. De cabine zit vergrendeld achter twee clipjes, aan beide zijden één. De twee lichtgeleiders zijn daarvoor eerst verwijderd.

Er is een Lokpilot V3.0 geplaatst. Na wat wijzigingen in de standaard instellingen rijdt de Lima er prima mee. De sluitverlichting is apart schakelbaar gemaakt onder F1 en F2.
Er bestaat misschien wel een gevaar van smelten van kunststof delen indien de oorspronkelijke gloeilampjes blijven zitten. De lampjes kunnen in digitaal bedrijf erg heet worden. Voorlopig worden echter geen leds geplaatst, hoewel het eenvoudig zou kunnen in deze loc. Vooralsnog is de lichtsterkte naar beneden bijgesteld.
Maak jouw eigen website met JouwWeb